Manikīrs

Jeb roku un nagu kopšana. Procedūras laikā tiek novērtēts nagu un roku tips un stāvoklis un piemērota atbilstoša manikīra metode. Nagiem tiek piešķirta vēlamā forma un garums. Klasiskā manikīra procedūra tiek veikta ar vanniņu. Pirkstu gali tiek īsu brīdi paturēti siltā ūdenī, kam pievienots īpašs mīkstinošs un dezinficējošs šķīdums roku vanniņām. Tad tiek saudzīgi apstrādāta kutikulas zona un liekā, atmirusī āda apgriezta un nepieciešamības gadījumā ar smalku dimanta frēzīti nopulēti negludumi. Pēc klienta vēlmes var tikt veikts arī sausais manikīrs, aparātmanikīrs vai kombinētais aparātmanikīrs. Par to vienojamies uz vietas. Procedūra ir maiga un saudzīga, lai netraumētu maigo ādu ap nagiem. Noslēgumā roku ādā tiek iemasēts profesionāls roku krēms un kutikulu eļļa. Ziemas periodā, vai, ja roku āda ir sausa un raupja, ieteicams izvēlēties SPA manikīru ar pīlingu un masku vai parafīna vanniņu.


Pēc manikīra nagiem iespējams piešķirt krāšņāku izskatu tos lakojot. Ilgnoturīga nagu laka izskatīsies labi līdz 5 - 7 dienām. Tomēr šobrīd visaktuālākais pārklājums ir gēllaka.  To klāj uz dabīgajiem, īsiem vai vidēji īsiem  nagiem. Ja nagi ir plāni vai nelīdzeni, tie vispirms tiek pārklāti ar stiprinošu, izlīdzinošu bāzes laku un tad nolakoti ar krāsaino gēllaku. Gēllaka nevainojami kalpos vismaz 2-3 nedēļas, atkarībā no nagu augšanas ātruma, tā struktūras un ikdienas paradumiem. Ja nākas ikdienā daudz strādāt gumijas cimdos vai, piemēram, dārza darbos, tad ieteicamāks ir gēla pārklājums.


Ja ir vēlme pēc īpaši noturīgiem un ilgi kalpojošiem nagiem, ieteicams izvēlēties gēla pārklājumu. Ar gēlu iespējams nostiprināt īsus, visējus vau garus dabīgos nagus kā arī pagarināt īsus nagus līdz vēlamajam izmēram. Ar gēlu var arī veiksmīgi labot naga formu, ja tas ir, piemēram, traumēts, nelīdzens vai šķībs.